Našim cílem  je poskytnout vám maximálně kvalitní produkty a služby, jako jsou pneumatiky značky Nokian nebo sezónní uskladnění vašich pneumatik. Mnohaleté zkušenosti tvoří pevný základ pro nepřetržitý vývoj, jehož klíčovou částí je pohodlný život našich zákazníků. Dopřejte si proto trochu odpočinku a nechte nás starat se o vaše pneumatiky. 

vianor.png

 

 

Nokian Tyres – 
specialista na severské podmínky


Nabídka výrobků:
Nabídka Nokian Tyres obsahuje výrobky, které zákazníkům přinášejí skutečnou přidanou hodnotu a jejichž vývoj spočívá na základech znalosti severských podmínek a zároveň specializace: zimní pneumatiky, pneumatiky pro SUV, pneumatiky pro lesní stroje i zimní pneumatiky pro nákladní vozidla a autobusy.
 
Výrobní střediska:
Nokian Tyres má vlastní výrobní střediska ve finské Nokii a v ruském Vsevolozhsku. Smluvní produkce probíhá v Indonésii, Číně, na Slovensku, ve Španělsku, v Indii a USA. 
 
Odbytiště:
Hlavními odbytišti Nokian Tyres jsou území na Severu, která kladou vysoké nároky na funkcionalitu pneumatik: oblasti se sněhem, zalesněná území a oblasti s tvrdými a proměnlivými - na ročním období závislými - povětrnostními podmínkami a též nároky na různorodé použití pneumatik.

 

Autofit

Služby

Doporučujeme

Kontakt

Autoservis Jan Sejk

člen konceptu Autofit ©
Turovec 83
39121 Turovec

Tel: +420 777 553 767
Tel: +420 777 765 761

E-mail: autosejk@gmail.com

Otevírací doba:
Po-Pá: 7:00 - 17:00
So: dle dohodyMapa stránek - Počet návštěv: 0015805 - Powered by CMS IWB.cz (2014)